KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13925129
nr 1392 5129
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, 1800-tal. Olja på duk, 50x85, yttermått inklusive ram: 71x96cm
Kondition: skadad duk
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 26 april 2021
kl 18:16:26
26/4 09:14:56